06 Apr
MÜÜDUD Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza sedaan 2003a

186000 km / 

Nelikvedu / manuaalkast / 165kw

Hind 6900€ / järelmaks alates 174€ / kuu

Pildid ja lisainfo: https://www.auto24.ee/used/3511856


Kiire ja võimsa häälega hobiauto. On kasutatud veidi ka sihtotstarbeliselt (osalenud kahel rahvarallil), kuid õnneks tagajärgedeta. Rapla etapil saavutati selle autoga II koht. Kere on Subaru kohta väga hea - põhi, karbid ja tiivakaared on tugevalt üle keskmise heas seisukorras. Tiibadel rooste puudub, karbid on terved ja tugevad (üksikutes kohtades vähesel määral pindmist roostet, nähtav auto alt), põhi terve ja tugev (samuti vaid sümboolne pindmine rooste üksikutes kohtades). Auke ega makroflexi parandusi ei ole :)

Auto on osalenud kindlustusjuhtumis, aga tekkib küsimus, et kas on Eestis mõni WRX, mis ei ole kraavis käinud? Taastamistöö tundub hea ja paneelid istuvad kõik ilusti.

Autol on STI cooler, stage I chip, launch-control, turborõhukell. Summuti on "veidi suurem", katalüsaator on olemas. KW peaks arvutuslikult olema umbes 200. Lisaks on STI stanged, STI tagatiib, STI istmed ja STI spidoplokk. Ees on väga võimas LED-lisatuli, mis jääb autole peale.

Veermik saanud värskelt põhjaliku kontrolli ja remondi. Vahetatud kõik vahetamist vajavad puksid jm. Mingeid vedelikke peale bensiini ei tarbi ja mootor töötab nii nagu peab. Auto ajaloos kaevates leidsin infot ka 150000km läbisõidul teostatud mootori kapitaalremondi kohta, aga kuna ma seda isiklikult teinud ei ole, siis 100% garanteerida ei julge.


Autoringluse YOUTUBE kanal asub SIIN

Minu BLOGI asub SIIN ja sealt saab lugeda kasulikku infot ja nippe kasutatud auto ostu teemadel.

Soovid tulla proovisõidule? Võta ühendust endale meelepärasel viisil - kõne, sõnum, e-mail ja lepime sobiva aja kokku! 56 222 992 / autoringlus@gmail.com
Comments
* The email will not be published on the website.