Ostan sõiduautosid üle Eesti. Turuhinnast saan pakkuda kuni 80%, kuid boonuseks on see, et auto saad müüdud kohe! Omaltpoolt garanteerin, et ostetud autod saavad põhjaliku kontrolli, vajalikud hooldustööd ning lähevad "ringlusesse" ehk leian neile uue ja rahuloleva omaniku. Samuti vormistan ma kõik autod ümber ettevõtte nimele ning klient vabaneb vastutusest juba müügi hetkel. Edasi vastutan ja tegelen mina. Mulle müües ei helista ma nädala pärast tagasi, et uurida kas tagasillast kostuv lõtk on amordist või puksist, ma tegelen selliste asjadega ise.

Kui soovid oma autot pakkuda, siis kirjuta autoringlus@gmail.com või võta ühendust Facebookis. Saada kindlasti lühikirjeldus autost, registrinumber, paar pilti ja hinnasoov. Palun ära paku oma autot kui sa soovid saada turuhinda. Sellisel juhul pead sa auto kahjuks ise müügiks ette valmistama, ise kuulutama ja huvilistele näitama ja ise müüma. Samuti ära paku autot hinnaga X, kui ta on sul Auto24 portaalis selle hinnaga X juba mõnda aega müügis olnud. Ma ei saa seda hinda sulle kahjuks pakkuda, sest tegu on ettevõttega, mille tegutsemise aluseks on ka kasumi teenimine.

Muus osas olen huvitatud erinevatest sõidukitest. Seisukord võib olla rahuldav kuni väga hea ja ei pane piire ette nii hinna kui ka vanuse osas. Samuti võib ülevaatus olla lõppenud ja autol võib esineda vigu, sest ma saan need korda teha. Kindlasti ei soovi panditud / dokumentideta / piirangutega autosid.
OSTAN AUTOSID ÜLE EESTI