Tere, mina olen Palle Kõlar. Autoringluse poe rajamisega võtsin ma endale eesmärgiks tõestada, et ka odava auto ost võib nauditav olla ja kõik kasutatud autode müüjad ei ole petised ja sead. Mida ma siis selleks teen, et mitte olla petis ja siga? Loe järgnevatest lõikudest ;)

Autoringlus on hetkeseisuga Tartus asuv autopood, kus on reeglina saadaval umbes 10-20 kasutatud autot, seega teame kõikide oma müüdavate autode seisukorda ja infot viimaste teostatud tööde kohta. Rõhk on kvaliteedil mitte kvantiteedil. Autoringluses "lüpsi" ega "tünni" ei saa. Autod on korralikud ja presenteeritud ostjatele läbipaistvalt ja ausalt. Samuti oleme kõigi autodega piisavalt proovisõitu teinud ja hoolitseme selle eest, et ükski auto ei seisaks pikemalt paigal. Pikk proovisõit on ainus meetod selleks, et teada mida me müüme. NB! Paljud Eestis müügil olevad autod on treileri pealt otse müügiplatsile veerenud ja müüjal ei ole tegelikku ülevaadet sellest, et kuidas see auto sõites käitub. Autoringluse autod on kõik Eestis arvel (hinnale ei lisandu arvelevõtu maksumust, mis importautode puhul peaaegu alati lisandub!) ja kõikide autodega võimaldame kohale tulles teha proovisõitu nii linnas kui maanteel ja kasvõi tund aega järjest. Kõik autod on oma hinnaklassi arvestades väga heas korras, enne me neid müüki ei pane. Odavamate autode puhul on võimalik, et kõik pisivead ei ole likvideeritud (näiteks pisemad iluvead, mõni mugavusvarustuse alla kuuluv lisa vms), kuid jagan selle kohta alati infot kui võtate minuga ühendust. Garanteerime omaltpoolt, et me ei muuda ega ei ole kunagi muutnud ühegi auto läbisõitu ning väldime autosid sisse ostes puuduliku ajalooga autosid!!!

Müüdavad autod saame enamasti Eesti ja Soome turult, kontrollime põhjalikult, teostame vajalikud hooldus-/remonttööd ja müüme neid mõistliku hinna eest ilma midagi varjamata. Sõna "ringlus" tähendab ka seda, et võid oma vana auto meile tuua ja saad selle võrra järgmise auto soodsamalt. Lisaks võid tulevikus oma ostetud auto meile tagasi müüa või värskema vastu vahetada.

Iga autoga on teostatud:
1) tehnilise seisukorra kaardistamine - kontroll, pikk proovisõit, lisaseadmete töö kontroll jne
2) vajalike remont- ja hooldustööde teostamine
3) sise- ja välipuhastus
4) tehnoülevaatus (vajadusel), hooajale vastavate rehvide paigaldamine
5) arvelevõtt ja liikluskindlustuse sõlmimine (see on juba hinna sees, klient ei pea selle eest tasuma)

Autoringluse eesmärgiks on pakkuda mitte ainult autosid müügiks, vaid positiivset kogemust, turvalisust ja mugavust. Autoringlusest saad soovi korral tellida auto endale koju. Auto koju tellimise hind on 200€ Eesti piires ja tarneaeg ~3 tööpäeva. Kohapeal saab autosid proovida ja vaadata Tartus. Palume vaatamine eelnevalt kokku leppida.

Autoringusega saad kontakteeruda endale meelepärasel viisil. Vastan e-mailidele, sõnumitele, kõnedele ja Facebooki kirjadele E-P 10-20. Proovisõidud ja autodega tutvumine toimuvad reeglina E-L 10-18 (kokkuleppel ka muul ajal). Kuna ma tegutsen üksinda ja ei viibi iga päev füüsiliselt autode juures, siis palun võimalusel eelneval päeval auto vaatamine kokku leppida ja leiame alati sobiva aja. Eriti oluline on varasemalt aeg kokku leppida talveperioodil - sellisel juhul saab vaadata ja proovida lume- ja jäävaba autot.

Helista või saada sõnum 56 222 992
Kirjuta Autoringluse Facebooki, saada e-mail autoringlus@gmail.com või kirjuta kodulehe kontaktivormi kaudu.

Autoringlus.ee
Palle Kõlar
21. sajandi autopood image21. sajandi autopood image