01 Apr
MÜÜDUD Honda CR-V Automaat

Honda CR-V 2013a.

110kw diisel

296000km

Nelikvedu / automaatkast

Hind 9500€ / järelmaks alates 241€ / kuu 

Lisainfo ja pildid: https://www.auto24.ee/used/3488818


Auto on viimased 5 aastat minu isiklik auto olnud. Sain enda kasutusse läbisõidul 90000km. Esimene omanik oli muusik Bonzo. Maanteeameti viimane omanikuvahetus jaanuaris on väljaost liisingust ja selle fakti tõestuseks on olemas nii kirjavahetus kui ka tõend makse teostamisest.

Kõik hooldused on tehtud õigeaegselt ja enamasti Vehos / Catweesis. Kõik sissekanded süsteemides olemas. Viimased 2 hooldust on tehtud Tertus Rahva Autos ja selles osas ka tõendid olemas.

Viimane hooldus on tehtud 2 nädalat tagasi. Jörgmise hoolduseni on ~20000km. Suve lõpus vahetatud esiklaas ja tagumine keskmine pidurituli.

Autoga tuleb kaasa 2 jooksu rehve - korralikud naastud, mis on hetkel all ja korralikud suverehvid. Olemas 2 toimivat originaalvõtit.

Kõige ägedama lisana on autol olemas mobiiliäpiga juhitav Webasto eelsoojendi, mida saab soovi korral ka salongis olevast nupust aktiveerida. Äpp töötab üle võrgu, seega ükskõik kui kaugelt ja soojendab auto talvel 10-15 minutiga. On võimalik ise valida kütmisaega, sagedust jne jne.

Lisaks olemas kõik elementaarne, mida mugavaks sõiduks vaja võiks minna. Automaatkast, püsikiirusehoida (nupud roolil), parkimisandurid ees ja taga, parkimiskaamera taga, isofix, istmesoojendused, soojendustega peeglid (kokkuklapitavad), vihmasensor jne. Muusikasüsteem loeb nii usb-pulka, cd-sid kui ka toetab bluetooth ühendust.

Reaalne keskmine kütusekulu jääb sõltuvalt kasutajast vahemikku 6,5 kuni 7 liitrit / 100 km kohta.

Salong on saanud hiljuti põhjaliku märgpesu/aurupesu.

Auto on avariivaba!


Autoringluse YOUTUBE kanal asub www.youtube.com/autoringlus

Minu BLOGI asub www.autoarikas.ee ja sealt saab lugeda kasulikku infot ja nippe kasutatud auto ostu teemadel. 

Soovid näha rohkem pilte? Vaata SIIT

Soovid tulla proovisõidule? Võta ühendust endale meelepärasel viisil - kõne, sõnum, e-mail ja lepime sobiva aja kokku! 56 222 992 / autoringlus@gmail.comComments
* The email will not be published on the website.