01 Sep
MÜÜDUD Toyota Avensis Automaat

Toyota Avensis 2010a / 112kw bensiin

195500km

Esivedu / automaatkast

Hind 7200€ / järelmaks alates 169€ / kuu

Pildid ja lisainfo: https://www.auto24.ee/soidukid/3583675


Auto on Eestis arvel ja 100% Eesti ajalooga. Olemas hooldusraamat margiesinduse sissekannetega + erinevad remondiarved minevikust. Läbisõit õige ja tõestatav. Viimane ülevaatus läbitud augustis ning ainsaks puuduseks oli 1 numbritulepirn. Seisukord on väga hea nii välimuselt, sisult kui ka tehniliselt poolelt. Viimane hooldus margiesinduses tehtud läbisõidul 194500 (august 2021) ehk siis õlid ja filtrid värskelt vahetatud. Olemas arve. Lisaks hiljuti vahetatud üks kütusesüsteemi toru (tehasepoolne tagasikutsumine), mille kohta ka olemas tõend.

Välimuselt ilus ja lahe värv. Ametlikult kirjas "heleroheline", aga ise nimetaksin tumehalliks, mis teatud nurga alt roheka varjundiga tundub. Auto on värskelt saanud põhjaliku pigipesu + salongi märgpesu.

Kaasa tuleb 2 originaalvõtit ja talverehvid eraldi velgedel.

Üks töökindlamaid ja lihtsamaid automaatkastiga autosid, mida igapäevasõidukina pidada ja kuhu mahuvad ka 5 täiskasvanud inimest + nende asjad!


Autoringluse YOUTUBE kanal asub SIIN

Minu BLOGI asub SIIN ja sealt saab lugeda kasulikku infot ja nippe kasutatud auto ostu teemadel.

Soovid näha rohkem pilte? SIIT

Soovid tulla proovisõidule? Võta ühendust endale meelepärasel viisil - kõne, sõnum, e-mail ja lepime sobiva aja kokku! 56 222 992 / autoringlus@gmail.com
Comments
* The email will not be published on the website.