Ralli image
PAKETT "PALLEGA RAJALE"
Hind - 275€ / 1 osaleja
500€ / 2 osalejat
Suurem osalejate arv kokkuleppel. Võtan vastu väiksemaid gruppe ja kollektiive (kuni ~10in).
Kestvus -  3-4h
Pakett sobib inimesele, kes ei ole veel rallisõiduga tutvust teinud, kuid tunneb huvi ja tahab ennast turvalises keskkonnas arendada & proovile panna.

Kirjeldus - võtan su Tartust peale ja lähme koos rajale (Järiste, Poka, Tigase). Alustame teoreetilisest osast ja rajal teeme praktikat koos ajavõtuga. Istun sõidu ajal kõrvalistmel ja annan juhiseid, kuidas kiiremini sõita. Soovi korral saad võrrelda oma aega minuga samades tingimustes, samal päeval ja sama autoga. Jagan meeleldi ka soovitusi, et kuidas rahvaralliga/-sprindiga algust teha, mida selleks vaja on, kus harjutada jne.

Sõita saab minu võistlusautoga - Seat Ibiza. Vajadusel kaasan teisi autosid. Paketis sisaldub: teooria, auto rent, hooajale vastavad rehvid, kiivrid, kütus, rajatasu jm. Auto on rahvaralliks modifitseeritud - poolpuur (osaline turvapuur), esisillalukk (torsen), Bilstein B6 vedrustus, sportsidur, muudetud ülekanne, vabam väljalase, põhjakaitse, sportistmed ja -rool jne.

Oodatud on eelkõige eelneva võistluskogemuseta huvilised. Kuna sõit toimub avalikule liiklusele suletud teedel ja eramaadel, siis juhilubade olemasolu ei ole vajalik ehk tulla võivad ka juuniorid (vajalik vanema nõusolek). Auto rentimist eraldi teenusena ei paku! Broneerimiseks helista 56222992 või kirjuta autoringlus@gmail.com. (Fotode autor margusefotod.eu)

Nimetatud teenusele on müügis ka KINKEKAART. Küsi lisa!

Teenuse osutamine toimub aastaringselt, kuid aeg on vaja eelnevalt kokku leppida. Talvekuudel sõidame lume- ja jääradadel. Kevad-suvi-sügis perioodil kruusal või asfaldil.

Vaatamist: Rallihooaja kokkuvõte OSA 1 ja OSA 2. Raplamaa rahvaralli KOKKUVÕTE.